Юридичний супровід бізнесу

ur_soprovozdДля того, щоб гарантовано мати прибуток, а також бути застрахованим від усіляких неузгодженостей, необхідно вести бізнес грамотно не тільки з економічної точки зору, але і з юридичної.

Тому часто фірми передбачають в своїй структурі юридичні відділи, завданням яких є забезпечення юридичної грамотності угод. Однак наявність юридичного відділу може бути недоцільно з економічної точки зору.

Так як завдання нашої фірми – сприяти успіху клієнтів, ми можемо запропонувати вам послугу юридичного супроводу бізнесу.

Юридичний супровід бізнесу, в більшості випадків, вибирають з кількох причин. Однією з них, можна назвати, що не вигідність змісту штатного юриста, так як обсяг юридичних питань виникають при здійсненні господарської діяльності підприємство має невеликий, але тим не менш періодично виникають проблемні ситуації, які вимагають негайного прийняття рішення. Або ж обсяг поставлених завдань досить об’ємний, але основна робота юридичного відділу підприємства зосереджена на основоположних напрямках компанії, в той час як поточні питання правового характеру залишаються без належної уваги.

Практика показує, що юридичний супровід бізнесу аутсорсинговими організаціями обходиться набагато дешевше створення власного правового відділу. Директору немає необхідності шукати грамотного фахівця, надавати йому робоче місце і нести витрати, пов’язані з трудовими відносинами, без гарантії отримання послуг на належному рівні.

АЛЕКТІС пропонує наступні види послуг входить в юридичний супровід бізнесу в м Черкаси для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:

  • усні та письмові консультації з питань поточної діяльності організації;
  • правова експертиза документів, підготовка висновків;
  • розробка договорів, угод, протоколів та інших документів правового характеру;
  • підготовка претензій, позовних заяв, інших процесуальних документів;
  • представництво в судах, в органах державної влади і місцевого самоврядування;
  • участь в переговорах в інтересах Замовника;
  • правовий супровід угод Замовника;
  • підготовка змін до установчих документів організації