Супровід перевірок контролюючих органів

nalog

 

Важко уявити підприємство чи підприємця, які в ході своєї діяльності не стикалися з перевірками контролюючими органами. Перевірка – подія не з приємних для підприємця. Відсутність належної уваги з боку підприємця, підприємства до майбутньої або проведеної перевірки загрожує фінансовими втратами, зайвими стресами для колективу і керівництва і іншими ускладненнями і перешкодами спокійній господарської діяльності. Негативні наслідки візитів контролюючих або правоохоронних органів можна попередити, ставлячись до цього питання відповідально і завчасно.

Самостійно підготуватися до податкової перевірки, вивчити за короткий термін податкове право і окремі нюанси податкового законодавства досить складно. Щоб грамотно захистити свої права і відчувати себе впевнено в процесі перевірки, варто довіритися фахівцям з великим досвідом супроводу перевірок.

Дуже часто хорошої підготовки підприємства до перевірки мало.

Фахівці нашої компанії можуть забезпечити необхідні заходи при супроводі перевірки для дотримання Ваших інтересів. Грамотний підхід до підготовки оскарження повідомлень-рішень, прийнятих за результатами перевірки, допоможе Вашому підприємству уникнути зайвих витрат.

Наші послуги з супроводу перевірок включають:

  • Превентивну роботу на підприємстві, правовий аудит відповідних сфер діяльності підприємства, інструктаж співробітників і керівництва, системну організацію роботи з контролюючими органами;
  • Проведення інструктажу співробітників щодо дій при відвідуванні підприємства представниками контролюючого органу;
  • Аналіз правомірності рішень, вимог, дій (бездіяльності) контролюючого органу;
  • Супровід, моніторинг дій співробітників контролюючого органу в процесі проведення перевірки, оформленні результатів перевірки.

Даний перелік послуг не є вичерпним і залежить від конкретних обставин перевірки, що перевіряється, та органу, що проводить перевірку або що завдала візит: контролюючого або правоохоронного.