Постановка обліку і розробка облікової політики

postanovkaВи – тільки починаєте свою діяльність, добре було б придумати, на який поличці що лежати буде, щоб в звалищах потім його не відкопувати …

Ви – давно ведете бізнес, у всьому вже за великим рахунком розібралися, але ось в обліку щось Вас весь час бентежить: то одна інформація не зовсім достовірна, то інша не дуже на правду схожа …

Ми проаналізуємо Вашу господарську діяльність і запропонуємо варіант такої облікової політики, яка ідеально підходить саме Вам.

Постановка обліку і податкове планування необхідно при створенні нового підприємства для вибору оптимальної схеми оподаткування та налаштування чітких систем обліку: бухгалтерського, управлінського і кадрового.

Також дана послуга затребувана в випадках, коли керівництво підприємства розуміє, що існуючі системи обліку неефективні, податкове планування відсутня і внаслідок цього підприємство випускає потенційні вигоди або зазнає збитків.

Якісна і професійна постановка обліку і податкового планування зможе мінімізувати помилки бухгалтерів і витрати часу на обробку облікових даних в непродумано організованій системі.

Наші фахівці спираючись на свої теоретичні знання та практичний досвід постановки та ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємствах різних видів діяльності і масштабу, допоможуть оптимально сформувати робочий план рахунків, облікову політику організації для цілей бухгалтерського обліку та облікову політику організації для цілей оподаткування.

При необхідності можлива розробка спеціально для Вашого підприємства форми первинних облікових документів, документів з обліку зарплати і кадрів та інших документів, передбачених нормативними актами і необхідні для ефективної роботи Вашої організації.