Реєстрація та ліквідація СПД

registr

Реєстрація

Юридична особа вважається створеною з дня її державної реєстрації.

Наша компанія пропонує кваліфіковану допомогу в проведенні реєстрації юридичних осіб з організаційно-правовою формою господарювання «ТОВ» і «Товариство з обмеженою відповідальністю».

Процедура реєстрації складається з декількох етапів і є однаковою як для Приватних підприємств так і для ТОВ і включає в себе наступне:

  • розробка установчих документів;
  • засвідчення підписів засновників на Статуті підприємства;
  • оформлення довіреності у нотаріуса на проведення реєстраційних дій довіреною особою;
  • підготовка і подача документів державному реєстратору;
    отримання виписки з Держреєстру і примірника Статуту у держреєстратора;
  • отримання печатки;
  • відкриття розрахункового рахунку (за бажанням клієнта).

Ліквідація

Якщо ви з яких-небудь причин вирішили припинити підприємницьку діяльність в якості ФОП, вам необхідно пройти передбачену законодавством процедуру ліквідації. Ліквідація підприємства з нашою допомогою пройде досить легко і швидко з урахуванням всіх вимог і норм.

І тут ми з подивом виявляємо, що зареєструватися в якості ФОП набагато легше, ніж здійснити припинення підприємницької діяльності.

Процедура реєстрації займає незрівнянно більше часу, оскільки складається не тільки у внесенні до єдиного державного реєстру інформації про припинення діяльності.

В процесі припинення фізичної особи – підприємця вам необхідно пройти процедуру перевірки у відповідній державній податковій інспекції, а також Пенсійному фонді та фондах соціального страхування, закрити банківський рахунок, знищити печатку і т.д.

Наші фахівці, що мають багатий досвід спілкування з державними органами, допоможуть оперативно припинити підприємницьку діяльність фізичної особи – підприємця, зберігши ваш час.