Реєстрація підприємств

registr

 

Державна реєстрація підприємства як юридичної, так і фізичної особи – це порядок, в результаті якого державні органи юридично узаконюють створення підприємства. Після реєстрації підприємство набуває правоздатності, що дає можливість підприємству, фізичній особі мати належне йому майно, нести самостійну відповідальність і укладати угоди від свого імені.

Реєстрація юридичних осіб в Черкасах це не тільки легалізація бізнесу, а й отримання цілого ряду переваг.

Зареєструвати ТОВ, значить, здійснити свою давню мрію і стати керівником власного підприємства. Приваблива перспектива, чи не так ?! Можна це зробити за власною ініціативою, а можна звернутися в компанію, що надає послуги з реєстрації підприємств.

Основні моменти реєстрації юридичної особи

Фірма може бути зареєстрована в будь-якої організаційно-правової форми. Ось найбільш популярні з них, отже, найбільш затребувані:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ).
  • Акціонерне товариство, буває відкритим (ВАТ) або закритим (ЗАТ).
  • Кооператив (виробничий, сільськогосподарський та ін.).
  • Товариство.
  • Селянсько-фермерське господарство.


Державна реєстрація організацій має багато спільного, але і відмінності є.

Покрокова інструкція для реєстрації власної фірми

Крок перший: які потрібні документи, щоб створити організацію або підприємство?

Все залежить від організаційно-правової форми майбутньої фірми. Перелік документів може сильно різнитися.

Наприклад, щоб створити ТОВ, АТ або кооператив необхідно мати не тільки статут, а й установчі документи, а для створення товариства потрібно рішення і договір.

Крок другий: як зареєструвати фірму в податковій інспекції?

Реєстрація організацій здійснюється в податковій інспекції за фактичним місцем знаходження даної фірми. Всі документи надаються саме в цю податкову інспекцію, а не в будь-яку іншу.

Коли податковий орган вносить інформацію про новоспеченої компанії в ЕГРЮЛ, то фірма вважається відкритою. Протягом п’яти днів податкова інспекція проводить реєстрацію компанії. Відлік слід вести з моменту надання документів.

Після завершення реєстрації, представнику компанії видається відповідний пакет документів.

Крок третій: як замовити печатку?

А чи потрібна вона взагалі? Так. Це ФОП цілком можуть обходитися без печатки, а ось у юридичної особи і статус інший, і коло інтересів ширше. Комерційна, та й виробнича діяльність має на увазі під собою укладання договорів і різного роду контрактів. Так чим їх завіряти, якщо не печаткою? Навряд чи якась велика компанія захоче мати справу з фірмою, у якої навіть друку власної немає.

Крок четвертий: навіщо звертатися в Укрстат?

Для отримання статистичних кодів. Без них фірма не може здійснювати свою діяльність. Пройшовши державну реєстрацію, яка новоспечена компанія зобов’язана звернутися в Укрстат. Відсутність статистичних кодів перешкоджає відкриттю розрахункового рахунку, без якого вести свою діяльність фірмі просто неможливо.

Крок п’ятий: як відкрити розрахунковий рахунок?

Реєстрація фірм має на увазі під собою їх подальшу участь в діловому житті міста, та й країни теж. Для здійснення розрахунків з партнерами і контрагентами, цим фірмам потрібні розрахункові рахунки. До речі, їх може бути кілька.

Крок шостий: як стати на облік в ФСС?

Що відрізняє Юрособа від ФОП? ФОП може працювати один, без найманих працівників. А будь-яка фірма передбачає наявність у своєму штаті хоча б кількох працівників. Тобто, використання найманої робочої сили має бути підкріплено трудовими договорами. Тому, підприємство або організація зобов’язана стати на облік в територіальних підрозділах відповідних фондів і періодично надавати в них звіти про свою діяльність.

 Зареєструвати юридичну особу не так просто, як здається на перший погляд. Але існують компанії, які надають послуги з реєстрації юридичних осіб. Так нехай вирішенням подібних питань займаються фахівці.

Приємні ціни і висококласні фахівці, ось що відрізняє нашу компанію від конкурентів, також надають послуги з реєстрації підприємств.

Вам потрібно зареєструвати ТОВ? Ви хочете відкрити ФОП?

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!