Про компанію

Бухгалтерські послуги в Черкасах від компанії “Алектіс” – ми уважні до наших клієнтів!

Часто виникають ситуації, коли підприємство, навіть маючи штат першокласних бухгалтерів, не може знайти потрібне рішення в області оподатковування або бухгалтерського обліку.

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в області бухгалтерського й податкового обліку.

Подібна форма організації, а також співробітництво з аудиторськими компаніями, дозволяє нам більш якісно надавати не тільки консультаційні послуги, але й інші аудиторські послуги, що мають усе більш важливе значення для оптимального керування підприємством.

Співробітництво з «Алектіс», фахівці якої мають досвід у відстоюванні інтересів клієнтів у спорах з податковими органами й відповідну позитивну судову практику, дозволяє «Алектіс» надавати своїм клієнтам консультації з питань бухгалтерського й податкового обліку не просто базовані на розумінні законодавчих актів, але й із врахуванням судової практики.

Подібний підхід дозволяє мінімізувати ризики неоднозначного трактування законодавства й прийняти вірне рішення.

Поєднавши воєдино такі знання наших як менеджмент, право, аудит, бухоблік або податковий облік, висококваліфіковані фахівці виробляють стратегію, що найбільш вірно й повно відповідає інтересам клієнта.

Переваги роботи з нашою компанією:

  • Оплата послуг бухгалтерської компанії включається у витрати і в повному обсязі зменшує базу оподаткування з податку на прибуток.
  • Відповідальність за нараховані податки і правильність обліку несе не головний бухгалтер, а юридична особа – бухгалтерська компанія.
  • Можлива податкова перевірка може відбуватися на території бухгалтерської фірми (Черкаси), що багато в чому виключає необгрунтовані претензії і не дозволить паралізувати діяльність підприємства.
  • Витрати на бухгалтерський супровід обмежуються вартістю послуг бухгалтерської компанії, яка в будь-якому випадку істотно нижче витрат на утримання власної бухгалтерії.
  • Висока кваліфікація фахівців. Наші бухгалтера мають багаторічний досвід роботи, регулярно підвищують кваліфікацію на тематичних семінарах та конференціях.
  • Ви не несете витрат на обладнання робочих місць бухгалтерів, закупівлю правових баз даних і бухгалтерських програм, а також економите час і гроші на підборі і навчанні кадрів.
  • Юридична підтримка бухгалтерської роботи. Наші бухгалтера залучають до своєї роботи адвокатів і юристів, які є фахівцями в сфері податкового права.