Претензійно-позовна робота

pretenziiОдним з найважчих напрямків діяльності юриста вважається претензійно-позовна робота. Подібна діяльність вимагає від виконавця не тільки високої кваліфікації і тривалого досвіду в конкретній галузі права, а й наявності чудових ораторських здібностей, а іноді – навіть знань в області психології.

Претензійно-позовна робота – це сукупність дій, які ведуться на підприємствах, по пред’явленню і розгляду претензій, і по застосуванню інформації, отриманої в результаті цих дій.

Претензійна робота – це найбільш ефективний спосіб вирішення проблем з бізнес-партнером шляхом мирних переговорів, без втягування в тривале і досить витратна судовий розгляд, яке в деяких випадках буває і малоефективним.
Претензійно-позовна робота є дуже складним процесом, що вимагає великих знань законодавчих актів та багаторічного досвіду. Тому для ефективного її проведення правильним рішенням буде звернення до грамотним кваліфікованих юристів.

Складена професійно претензія це запорука вирішення виниклого розбіжності ще на етапі досудового врегулювання. Вельми часто, на цьому етапі претензійно-позовної роботи сторонам вдається не вдаватися до судових розглядів, а врегулювати суперечки мирним шляхом.

У претензійно-позовну роботу входять наступні послуги: аналіз ситуації, що на підприємстві ситуації, розробка позиції, підготовка необхідних претензій і позовів, підготовка відгуків на претензії і позови в арбітражні суди, третейські суди та суди загальної юрисдикції. При веденні претензійно-позовної роботи велика роль відводиться правильної організації всіх процесів.

Претензійно-позовна робота є головним етапом в кожному заплутаному і складному справі (наприклад, процес погашення боргів). Для того щоб вирішити виниклі конфлікти і розбіжності на початковому етапі, необхідно грамотне і професійне складання претензії, яка буде заснована на законодавчій базі.

Пред’явлення претензій дозволяє суттєво скоротити часові і фінансові витрати на вирішення спорів та розбіжностей, що виникли між сторонами. Тому дуже важливо, щоб в укладених договорах було передбачено претензійний врегулювання розбіжностей.

Послуги з ведення претензійно-позовної роботи в Черкасах і області включають в себе:

  • підготовку претензій, відповідей на претензії, вимоги,
  • підготовку позовних заяв,
  • підготовку зустрічних позовів, інших документів процесуального характеру,
  • підготовку відгуків на претензії і заперечень,
  • представництво прав та інтересів на переговорах з партнерами, в органах судової та державної влади, місцевого самоврядування,
  • підготовку апеляційних і касаційних скарг.