Послуги юриста по сімейним справам

гкшые_semein

 

Сімейні стосунки становлять важливу частину кожного нашого дня життя. Саме тому питання з юридичної області, які регулюють сімейні відносини, стають об’єктом уваги з боку їх учасників.

Укладення шлюбного контракту, аліментні виплати, оформлення опіки, шлюборозлучний процес і деякі інші області, що зачіпають сімейні взаємини, нерідко вимагають експертного консультування з боку кваліфікованого юриста. Допомога правозахисника обов’язково знадобиться в ситуації, коли конфлікт не розв’язався мирним шляхом і перекочував від столу переговорів в зал судових засідань.

Юридичну силу має тільки правота, доведена в суді. Від судових помилок часто страждають люди, не обізнані з основами юриспруденції. Протилежна сторона тяжби, грамотно зібравши докази, правильно склавши документацію, легко може виграти справу. У цьому випадку просто необхідна допомога досвідченого юриста, відмінно розбирається в законодавчих питаннях такого роду.

Юрист по сімейним справам займеться збором доказів, які потім надасть суду. Тільки таким чином правота знаходить юридичну силу. Підготовка до будь-яких судових розглядів повинна спочатку вестися грамотно. Це дозволить уникнути ряду непоправних ситуацій, наприклад, відмови розгляду нових доказів вищими інстанціями, мала ймовірність позитивних результатів при оскарженні.

Фахівці АЛЕКТІС, які мають солідний досвід в області надання юридичних послуг стосовно різних питань сімейного права, при наданні допомоги роблять це делікатно по відношенню до обох сторін, намагаються сприяти тому, щоб після вирішення конфліктних ситуацій у подружжя або колишнього подружжя зберігалися нормальні людські відносини.

Розлучення – аж ніяк не рідкісне явище в сучасному суспільстві. Але також дуже часто самим фактом розлучення проблеми не завершуються. Між колишнім подружжям виникають численні суперечки і міжусобиці. Зазвичай це: розділ спільного майна, проблеми у вихованні дітей, які проживають з одним із колишнього подружжя, визначення рівня фінансової відповідальності батьків. У грамотному вирішенні цих спірних ситуацій допоможе адвокат у сімейних справах. Тільки підтверджені обопільно колишнім подружжям рішення дозволять виключити надалі поява тих чи інших подвійних тлумачень.

Питання, за якими здійснюється юридичне консультування та допомога по сімейним справам в Черкасах:

  • розірвання шлюбу;
  • шлюбний контракт;
  • порядок поділу майна після розрівання шлюбу або під час шлюбу;
  • порядок визначення проживання дитини після розірвання шлюбу;
  • позбавлення (зняття з реєстрації) права користування житловим приміщенням одним із подружжя;
  • стягнення аліментів;
  • надання консультацій;
  • представництво інтересів в судах тощо.