Отримання ліцензій на табак та алкоголь

tabak

 

Отримання ліцензії на тютюн

У нашій країні оборот і виробництво тютюнових виробів підлягає контролю з боку держави, тому виробники тютюнових виробів, а також реалізатори вже готових виробів, як в роздріб, так і оптом, зобов’язані отримувати належні дозволи та ліцензії для здійснення такої діяльності.

Щодо ліцензії, що дає право роздрібно продавати тютюнові вироби, то її тривалість дії становить один рік, оплата повинна проводитися поквартально.

Одним з важливих умов є те, що суб’єкт господарювання повинен продавати свою продукцію через касовий апарат. Відповідно, перед подачею заяви на оформлення ліцензії необхідно подбати про придбання і реєстрації касового апарату, мінімум одного для однієї торгової точки.

Важливо знати також, що торгувати тютюновими виробами можуть тільки ті суб’єкти господарської діяльності, які перебувають на загальній системі оподаткування. Єдиноподатникам ж доведеться в такій ситуації відмовлятися від своїх «зручних» свідоцтв єдиного податку і переходити на загальну систему.

Отримання ліцензії на торгівлю алкоголем

Для виробництва і торгівлі алкоголем українське законодавство вимагає оформлення відповідної ліцензії. Ліцензія на продаж алкоголю потрібна і оптовим, і роздрібним реалізаторам готової продукції. Що стосується роздрібної торгівлі, то, перш за все, подібний дозвіл знадобиться магазинах і різним підприємствам громадського харчування.

Ліцензія ж на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями видається суб’єктам всіх форм власності. Оплата здійснюється суб’єктом господарювання регулярними платежами поквартально. Загальна вартість даної ліцензії становить 8000 грн. за один рік за один касовий апарат за умови знаходження торгової точки в місті.

Діє ця ліцензія на протязі одного року і видається платно. Після закінчення терміну дії вашої ліцензії необхідно звертатися до дозвільного органу для її продовження.

Отримання ліцензії на торгівлю алкоголем і сигаретами, як і на алкоголь, досить складний процес. Щоб заощадити свій час, скористайтеся послугами професіоналів. Наша компанія оформить всі необхідні документи, і ви отримаєте дозвіл в найкоротші терміни.