Консультації з питань оформлення спадщини

nasledstvoВ умовах прийняття спадщини, коли в сімейному горі назріває загострення пристрастей, з’являється велика кількість питань, незрозумілих відповідей і досить спірних моментів, в яких дуже складно розібратися самостійно.

Практичний досвід абсолютно чітко показує, що, з огляду на безліч норм, що регламентують спадкові відносини, і досить складного механізму вирішення спадкових спорів, самостійно довести справу до отримання спадщини громадянин не може.

Вважаємо за необхідне, звернути Вашу увагу, що дуже часто, зневажливе ставлення спадкоємців до встановленого законом порядку та процедури здійснення відповідних спадкових дій щодо майна, призводять в остаточному підсумку до втрати законних прав на спадщину.

Часто виникають моменти, що вимагають великих знань нормативно-правої бази в різних сферах – не тільки спадкового права, а й сімейного, і житлового, і багатьох інших. В цьому випадку всі питання швидко і успішно вирішить юрист по спадкових спорах.

Перелік послуг юриста по спадкових спорах включає кілька напрямків:

  • Усні та письмові консультації зі спадкового права – в офісі, або з виїздом до клієнта, а також on-line підтримка клієнтів.
  • Аналіз договорів, документів, всіляких позовних заяв, скарг та інших спірних факторів, що відносяться до спадкової сфері.
  • Допомога в зборі доказів, що встановлюють право на спадщину.
  • Складання документів, скарг та заяв, які будуть представлені з боку спадкоємця в процесі вирішення спадкового спору.
  • Подання учасника спору в судах різних інстанцій.